Hakkımızda

YALÇIN EĞİTİM KURUMLARI

ES YALÇIN ESKİŞEHİR SÜRÜCÜ KURSLARI

30 Yıllık tecrübemizle "Eğitim Ciddi Kurumların İşidir" sloganı ile başladığımız bu yolda, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak sürücü eğitimine büyük bir önem verdik.

2014 Yılında açtığımız Eskişehir Sürücü Kursu olan Es Yalçın Sürücü Kursu ve Eskişehir İş Makineleri Operatörlük Kursu olan Es Yalçın İş Makineleri Operatörlük Kursumuz ile Siz Kıymetli Eskişehir' li Halkımıza trafik eğitimi ve sürücü belgesi eğitim hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Eskişehir Sürücü Kursu anlayışını değiştirerek, klasik ortamdan uzak güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamıyla, uzman ve eğitimli kadrosu anlaşılır ve pratik eğitimlerimizle hizmet vermekteyiz. Teorik Ders  sınıfları teknolojinin gerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleriyle donatılmıştır. Kursiyerlerimizin Sınavlarda göstermiş olduğu başarı, Eskişehir Sürücü Kursu olan Es Yalçın Sürücü Kursu kadrosunun başarısını göstermeye yetmektedir. İşinin uzmanı 6 ders öğretmeni ve 14 direksiyon Usta Öğreticisi ile eğitimlerini sürdürmektedir.

Eskişehir Sürücü Kursları içinde önemli yeri olan Eskişehir Es Yalçın Sürücü Kursumuz, eğitim araçlarını her yıl değiştirmekte ve modernize etmektedir. Eğitim Araçlarımız Hyundai İ20, Nissan Juke marka olup, Klimalı, Otomatik ve Düz Vites seçenekleri ile  Eskişehir’ de Sürücü Ehliyeti denince Es Yalçın Sürücü Kursu gelmekte ve Eskişehir A1, A2, B Sınıfı Sürücü Ehliyeti almada zorluk çekmemeniz için direksiyon eğitiminde Siz değerli Kursiyerlerimizin eğitimi için işinde usta Direksiyon Öğretmenlerimiz ile birlikte hizmetinize sunulmaktadır. 

Eskişehir Sürücü Kursu Es Yalçın Sürücü Kursu olarak daha önce hiç direksiyon deneyimi olmayan kursiyerlerimiz için, her türlü tehlikeden uzak, trafikte çok çeşitli manevralar yapabileceği, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun ve onaylı Araç Simülatörlerimiz ile Eskişehir Direksiyon Eğitimi vermekteyiz.

Eskişehir Direksiyon Eğitimlerimizde; Gerek Trafik Araç Simülatörlerimiz ile gerekse işinin uzmanı Direksiyon Öğretmenlerimiz ile daha önce hiç direksiyon tecrübesi olmayan kursiyerlerimize şehir içi trafikte kolaylıkla araç kullanmalarını sağlamaktayız.

Eskişehir’ de eğitimini verdiğimiz başlıca Sürücü Belgeleri;

Eskişehir A1 Sınıfı Motorbisiklet Sürücü Belgesi Ehliyeti

Eskişehir A2 Sınıfı Motorsiklet Sürücü Belgesi Ehliyeti

Eskişehir B Sınıfı Araba, Otomobil, Minibüs ve Kamyonet Sürücü Belgesi Ehliyeti

Eskişehir D Sınıfı Otobüs, Kamyon, Kamyonet Otomobil vb. Sürücü Belgesi Ehliyeti

Eskişehir G Sınıfı İş Makinaları Operatörlük Belgesi;